رفع خطای ۴۰۴ پست ها در وردپرس

fix-404-error-wordpress-610x300

یکی دیگر از خطاهایی که برخی مواقع به دلایل خاصی در وردپرس به وجود میاد خطای ۴۰۴ پست ها هستش , یعنی صفحه ی اصلی سایت بدون مشکل اجرا میشه اما وقتی روی یک پست کلیک می کنیم پست مورد نظر پیدا نمیشه و حطای ۴۰۴ برای ما ظاهر میشه. برای رفع این مشکل با ما همراه باشید تا با یه راه حل خیلی ساده برطرفش کنید.

یکی از مورادی که سبب به وجود آمدن خطای ۴۰۴ در وردپرس میشه زمانی که سایت رو از روی یک سرور روی سرور دیگری انتقال بدیم این یکی از دلایل هست که بیشتر هم به این دلیل اتفاق میفته اما با این صفحه ی ۴۰۴ چه باید کرد.

رفع خطای ۴۰۴ پست ها در وردپرس

به قسمت مدیریت وردپرس برید بخش تنظیمات و پیوند یکتا ( داشبورد / تنظیمات / پیوند یکتا ) در اینجا شما نحوه ی نمایش لینک های سایتتون رو مشخص کردید , بدون تغییر یه بار تنظیمات رو ذخیره کنید بعد به صفحه ی سایتتون برید و پستی رو باز کنید وببینید که دوباره خطای ۴۰۴ میاد یا نه ؟ اگه درست شد که هیچ اما اگر نه ؟

اگر با این روش مشکل خطای ۴۰۴ شما برطرف نشد باید به صورت دستی تغییراتی رو اعمال کنید و اینبار از طریق هاست , وارد هاسب بشید و حد دسترسی فایل .htaccess  رو بررسی کنید احتمالا ۶۶۶ باشه روی ۶۶۰ قرار بدید و دوباره تست کنید اگر درست نشد به حالت ۶۶۶ برش گردونید و فایل رو در حالت ویرایش باز کنید و کد زیر رو در داخل این فایل کپی کنید

 

 

به احتمال زیاد اگر با دو روش بالا مشکل برطرف نشه با این روش سوم باید درست بشه.

 

 

منبع

۳۰ فروردین، ۱۳۹۵ | برچسبها: ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *